OBÓZ TANECZNO - WYPOCZYNKOWY ŻERKÓW 2020 - INFORMACJE

WYJAZD – ODPRAWA – 6.07.2020 – PONIEDZIAŁEK 

MIEJSCE ZBIÓRKI: C.H.MARINO WROCŁAW, UL. PAPROTNA 7

(na samym końcu Marino , za żółtym budynkiem widocznym na zdjęciu – tam gdzie w zeszłym roku)

GODZINA ZBIÓRKI:- 12/00

GODZINA ZBIÓRKI W GRUPACH: – 12/30 ( odprawa wstępna)

GODZINA WYJAZDU: 12/45 ( odprawa główna)

Zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Zdrowia prosimy Rodziców o nie wchodzenie  z dziećmi do autokaru.

PLANOWANA GODZINA PRZYJAZDU DO ŻERKOWA

14/45-15/45

 

miejsce zbiórki w google maps

PRZYJAZD – ODPRAWA – 15.07.2020 – ŚRODA

MIEJSCE ZBIÓRKI: – ŻERKÓW

GODZINA ZBIÓRKI:- 11/30

GODZINA ZBIÓRKI W GRUPACH: – 12/00

GODZINA WYJAZDU: – 12/30

PLANOWANA GODZINA PRZYJAZDU DO WROCŁAWIA

14/30-15/00

MIEJSCE PRZYJAZDU: C.H. Marino , ul. Paprotna 7

 

ŻERKÓW 2020 – PODZIAŁ NA GRUPY


GRUPA I
WYCHOWAWCA
JAKUB KONARZEWSKI
telefon: 605 – 839-448

Mądrzyk Kacper
Górski Filip
Samosiej Erik
Zybała Milena
Skowrońska Zuza
Jesiołowska Wiktoria
Jeziak Martyna
Szczykowska Otylia
Krowiak Iga
Kołodziej Laura
Maciejewska Livia

GRUPA II
WYCHOWAWCA
ZUZANNA BUDKIEWICZ
telefon: 695-320-545

Czyż Małgosia
Wiesner-Mieszała Ania
Michno Amelia
Halbtuch Oliwier
Halbtuch Milena
Stęplewska Martyna
Kunert Ewa
Chmielewski Mariusz
Dubarek Laura
Woźniak Filip
Dereń Wiktoria
Dereń Jakub
Krzemińska Wiktoria

GRUPA III
WYCHOWAWCA
JUSTYNA ŁUKASIEWICZ
telefon: 785-898-302

Radzka Zosia
Sosińska Nina
Ciesielska Ida
Jakubowska Ola
Wołyniec Zosia
Wesołowska Monika
Gabara Róża
Rutka Tosia
Piatek Julia
Krzesińska Naomi
Chalicka Zuzia
Giszterowicz Weronika
Krupa Monika

GRUPA IV
WYCHOWAWCA
PAWEŁ JANOŚ
TEL: 697-869-440

Niebylski Maciej
Woźniak Jakub
Tomaszewski Alan
Iwanowski Kacper
Albekier Gabryś
Kettler Jakub
Drozda Patrycja
Bieńczyk Marysia
Jędras Wiktoria
Nawrot Wiktoria
Dereń Blanka
Korgul Dominika

GRUPA V
WYCHOWAWCA
KIEROWNIK GR. LEGNICA
JANUSZ NARAJEWSKI
TEL: 721-778-721

Gelczyńska Oliwia
Grabarkiewicz Kasia
Król Magda
Pych Janusz
Skubiński Lucjusz
Skowron Hania
Kominkiewicz Natasza
Boczula Mateusz
Chomąt Hania
Łagód Szymina
Świerczyński Tymek
Świerczyński Leo

RATOWNIK MEDYCZNY
ROBERT KACZMAREK
TEL: 721-461-421

DANE OŚRODKA

OŚRODEK KULTURY I REKREACJI 
MICKIEWICZOWSKIE CENTRUM TURYSTYCZNE

ŻERKÓW 

UL. JAROCIŃSKA 35

63-210 ŻERKÓW

TELEFON: (62)740-20-82

DANE ORGANIZATORA

 

SPRAWY FINANSOWE – WPŁATY I FAKTURY

Uczniowski Klub Tańca Sportowego “DANCE ACADEMY” Nadolice Małe, ul. Taneczna 5, 55-003 Czernica

NIP: 896-154-49-69

KONTO: 68-1050-1575-1000-0090-3069-7842

(adres do korespondencji: Marca Polo 33/3 , 51-504 Wrocław

Telefon -Prezes Grzegorz Kijkowski: +48-515-298-003

FAKTURY: do dnia 6.07 – wystawiamy na życzenie faktury proforma. Od 15 do 31 lipca 2020 roku wystawiamy na życzenie faktury. Najlepiej przesłać dane do faktury 2 dni przed końcem obozu – na email: tanieckijkowski@wp.pl,  i odebrać fakturę w dniu przyjazdu (15 lipca ) przy autokarze.

SPRAWY ORGANIZACYJNE

Wrocławska Akademia Tańca 

Marca Polo 33/3 

51-504 Wrocław

NIP: 911-118-40-83

Telefon – Prezes Grzegorz Kijkowski :+48 515-298-003 

Dyrektor Justyna Łukasiewicz : +48 785-898-302

SPRAWY DOTYCZĄCE LEGNICY – STUDIO TAŃCA TAKT LEGNICA

Telefon – Pan Janusz Narajewski : +48 721-778-721

 

 

LISTA UCZESTNIKÓW

(lista nie jest w kolejności alfabetycznej )

  1. ALBEKIER GABRIEL
  2. BIEŃCZYK MARYSIA
  3. CZYŻ MAŁGORZATA
  4. DROZDA PATRYCJA
  5. GABARA RÓŻA
  6. GELCZYŃSKA OLIWIA
  7. GÓRSKI FILIP
  8. GRABARKIEWICZ KASIA
  9. KOŁODZIEJ LAURA
  10. KRÓL MAGDALENA
  11. KRUPA MONIKA
  12. KRZEMIŃSKA WIKTORIA
  13. MĄDRZYK KACPER
  14. PYCH JANUSZ
  15. RADZKA ZOSIA
  16. SKUBIŃSKI LUCJUSZ
  17. SOSIŃSKA NINA
  18. WESOŁOWSKA MONIKA
  19. WOŹNIAK FILIP
  20. WOŹNIAK JAKUB
  21. DEREŃ BLANKA
  22. CIESIELSKA IDA
  23. WIESNER-MIESZAŁA ANNA
  24. SKOWROŃSKA ZUZANNA
  25. ZYBAŁA MILENA
  26. MICHNO AMELIA
  27. HALBTUCH MILENA
  28. HALBTUCH OLIWIER
  29. JAKUBOWSKA OLA
  30. KORGUL DOMINIKA
  31. WIKTORIA DEREŃ
  32. JAKUB DEREŃ
  33. TOSIA RUTKA
  34. JULIA PIĄTEK
  35. NIEBYLSKI MACIEJ
  36. STĘPLEWSKA MARTYNA
  37. SKOWRON HANIA
  38. KOMINKIEWICZ NATASZA
  39. NAWROT WIKTORIA
  40. BOCZULA MATEUSZ
  41. CHOMĄT HANIA
  42. DUBAREK LAURA
  43. NAOMI KRZESIŃSKA
  44. KETTLER JAKUB
  45. IWANOWSKI KACPER
  46. ŁAGÓD SZYMON
  47. TOMASZEWSKI ALAN
  48. JĘDRAS WIKTORIA
  49. LIVIA MACIEJEWSKA
  50. WOŁYNIEC ZOSIA
  51. SAMOSIEJ ERIK
  52. KUNEST EWA
  53. CHMIELEWSKI MARIUSZ
  54. ŚWIERCZYŃSKI TYMEK
  55. ŚWIERCZYŃSKI LEO
  56. JESIOŁOWSKA WIKTORIA
  57. JEZIAK MARTYNA
  58. GISZTEROWICZ WERONIKA
  59. CHALICKA ZUZIA
  60. OTYLIA SZCZYKOWSKA
  61. IGA KROWIAK

DOKUMENTY

KARTA KOLONIJNA DO POBRANIA – FORMAT JPG – 2 STRONY

Proszę pobrać ,wypełnić i przesłać skan na adres: biuro@akademia-taniec.pl. oryginał prosimy o zdanie w dniu wyjazdu do Ratownika Medycznego

instrukcja pobrania karty kwalifikacyjnej  – na dole pod stroną 2

 

KARTA KWALIFIKACYJNA - STRONA 1 - DO POBRANIA - FORMAT JPG
KARTA KWALIFIKACYJNA - STRONA 2 - DO POBRANIA - FORMAT JPG

KARTA KOLONIJNA – INSTRUKCJA POBRANIA

najeżdżamy kursorem myszki na stronę I karty , klikamy prawym przyciskiem , wybieramy opcję zapisz jako – zapisujemy na pulpicie własnego komputera i potem drukujemy. To samo robimy ze stroną nr 2.

W przypadku trudności lub  wygody, można wysłać na adres biuro@akademia-taniec.pl, krótką treść : ” proszę o kartę” – wtedy prześlemy na maila kartę w formacie pdf.

 

OPINIA STRAŻY POŻARNEJ - DO WGLĄDU
ZGŁOSZENIE DO KURATORIUM , nr zgłoszenia: 4373/DOL/L-2020 , zgłoszenie zostało zatwierdzone

KADRA

KIEROWNICTWO OBOZU

  •  Grzegorz Kijkowski : 515-298-003
  • Elżbieta Kwaśnik – Kijkowska :515-298-001

Z-ca Kier. , wychowawca/instruktor

  • Justyna Łukasiewicz : 785-898-302

Kierownik grupa Legnica/ wychowawca

  • Janusz Narajewski : 721-778-721

wychowawca/instruktor 

  • Jakub Konarzewski :605 – 839-448

wychowawca/instruktor

  • Zuzanna Budkiewicz: 695-320-545

wychowawca

  • Paweł Janoś: 697-869-440

instruktor 

  • Martyna Korobij

trenerzy grup sportowych:

  • Grzegorz Kijkowski
  • Bartosz Lorek
  • Kacper Rutka

RATOWNIK MEDYCZNY

  • Robert Kaczmarek: 721-461-421
  •  
  • Cała kadra to wykwalifikowani wychowawcy z dokumentami zatwierdzonymi przez Kuratorium Oświaty . 
  • Nasza kadra – to sprawdzony i zgrany team , który od wielu lat sprawia, że nasze obozy są wyjątkowe i bezpieczne

 

PROGRAM

(program zmodyfikowany jest do sytuacji zdrowotnej w Polsce – i skonstruowany tak aby zapewnić uczestnikom jak najwyższy poziom bezpieczeństwa i minimalizując kontakty z większą grupą ludzi z zewnątrz)

Zastrzegamy sobie zmianę każdego punktu programu w zależności od naszej inwencji obozowej, samopoczucia dzieci, warunków pogodowych i innych , które uznamy za stosowne aby urozmaicić i uatrakcyjnić pobyt uczestników na naszym obozie.

6 lipca – poniedziałek – dzień wyjazdu

  • wyjazd – godzina – patrz odprawa
  • przyjazd do Żerkowa – patrz odprawa
  •  obiad
  • zakwaterowanie, podział na grupy wychowawcze i taneczne
  • zebranie prywatnych telefonów od uczestników i zdeponowanie ich u Wychowawców. Telefony będą wydawane każdego dnia podczas sjesty. Przez cały czas , każde dziecko w każdej chwili jeżeli zwróci się do wychowawcy będzie mógł zadzwonić do Rodziców. Każdy Rodzic, w każdej chwili w godzinach 9/00-19/00 może dzwonić do wychowawcy i zostanie połączony z dzieckiem – chyba, że będziemy w trakcie zajęć tanecznych – wtedy takiej możliwości nie będzie – oddzwonimy zaraz po zajęciach. Rozmowy łączymy do godziny 19/00. Kochani Rodzice, proszę pamiętać – jeżeli będzie się działo coś niepojącego co będzie wymagało kontaktu z Państwem – proszę być pewnym – zadzwonimy nawet o 2 w nocy. Życzmy sobie aby nigdy takiej sytuacji nie było . Organizujemy  obozy od 20 lat – i zawsze wszyscy wracali cali, zdrowi i zadowoleni i I TEGO SIĘ TRZYMAJMY.)

  •  kolacja
  • czas na rozpakowanie walizek
  •  wieczorna toaleta
  • cisza nocna
  • 7 lipca – wtorek
  • 8/00 – pobudka, poranna toaleta
  • 9/00 – śniadanie
  • 10/15 – zajęcia taneczne 1 lub basen lub kręgielnia lub gry i zabawy
  • 11/45 – przerwa
  • 12/00 – zajęcia taneczne 2 lub basen lub kręgielnia lub gry i zabawy
  • 13/30 – przerwa
  • 14/00 – obiad
  • 15/00 – sjesta ( czas z własnym telefonem)
  • 16/00 – zajęcia taneczne 3 lub basen lub kręgielnia lub gry i zabawy
  • 17/15 – przerwa
  • 17/30 – zajęcia taneczne 4 lub basen lub kręgielnia lub gry i zabawy
  • 18/45 – przerwa
  • 19/00 – kolacja, szykowanie się do programu wieczornego
  • 20/00 – dyskoteka integracyjna
  • 21/30 – wieczorna toaleta
  • 22/30 – cisza nocna
  • 8 lipca – środa
  • 8/00 – pobudka, poranna toaleta
  • 9/00 – śniadanie
  • 10/15 – zajęcia taneczne 1 lub basen lub kręgielnia lub gry i zabawy
  • 11/45 – przerwa
  • 12/00 – zajęcia taneczne 2 lub basen lub kręgielnia lub gry i zabawy
  • 13/30 – przerwa
  • 14/00 – obiad
  • 15/00 – sjesta( czas z własnym telefonem)
  • 16/00 – zajęcia taneczne 3 lub basen lub kręgielnia lub gry i zabawy
  • 17/15 – przerwa
  • 17/30 – zajęcia taneczne 4 lub basen lub kręgielnia lub gry i zabawy
  • 18/45 – przerwa
  • 19/00 – kolacja, szykowanie się do programu wieczornego
  • 20/00 – Party “w świecie jednorożców”
  • 21/30 – wieczorna toaleta
  • 22/30 – cisza nocna
  • 9 lipca – czwartek
  • 8/00 – pobudka, poranna toaleta
  • 9/00 – śniadanie
  • 10/15 – zajęcia taneczne 1 lub basen lub kręgielnia lub gry i zabawy
  • 11/45 – przerwa
  • 12/00 – zajęcia taneczne 2 lub basen lub kręgielnia lub gry i zabawy
  • 13/30 – przerwa
  • 14/00 – obiad
  • 15/00 – sjesta ( czas z własnym telefonem)
  • 16/00 – zajęcia taneczne 3 lub basen lub kręgielnia lub gry i zabawy
  • 17/15 – przerwa
  • 17/30 – zajęcia taneczne 4 lub basen lub kręgielnia lub gry i zabawy
  • 18/45 – przerwa
  • 19/00 – kolacja, szykowanie się do programu wieczornego
  • 20/00 – “Madagaskar” – impreza w Zoo
  • 21/30 – wieczorna toaleta
  • 22/30 – cisza nocna
  • 10 lipca – piątek
  • 8/00 – pobudka, poranna toaleta
  • 9/00 – śniadanie
  • 10/15 – zajęcia taneczne 1 lub basen lub kręgielnia lub gry i zabawy
  • 11/45 – przerwa
  • 12/00 – zajęcia taneczne 2 lub basen lub kręgielnia lub gry i zabawy
  • 13/30 – przerwa
  • 14/00 – obiad
  • 15/00 – sjesta ( czas z własnym telefonem)
  • 16/00 – zajęcia taneczne 3 lub basen lub kręgielnia lub gry i zabawy
  • 17/15 – przerwa
  • 17/30 – zajęcia taneczne 4 lub basen lub kręgielnia lub gry i zabawy
  • 18/45 – przerwa
  • 19/00 – kolacja, szykowanie się do programu wieczornego
  • 20/00 – Bitwa Taneczna – You can dance
  • 21/30 – wieczorna toaleta
  • 22/30 – cisza nocna
  • 11 lipca – sobota
  • 8/00 – pobudka, poranna toaleta
  • 9/00 – śniadanie
  • 10/15 – zajęcia taneczne 1 lub basen lub kręgielnia lub gry i zabawy
  • 11/45 – przerwa
  • 12/00 – zajęcia taneczne 2 lub basen lub kręgielnia lub gry i zabawy 
  • 13/30 – przerwa
  • 14/00 – obiad
  • 15/00 – sjesta ( czas z własnym telefonem)
  • 16/00 – zajęcia taneczne 3 lub basen lub kręgielnia lub gry i zabawy
  • 17/15 – przerwa
  • 17/30 – zajęcia taneczne 4 lub basen lub kręgielnia lub gry i zabawy
  • 18/45 – przerwa
  • 19/00 – kolacja, szykowanie się do programu wieczornego
  • 20/00 – Obozowe wesele
  • 21/30 – wieczorna toaleta
  • 22/30 – cisza nocna
  • 12 lipca – niedziela
  • 8/30 – pobudka, poranna toaleta
  • 9/00 – śniadanie
  • 10/00 – wyjście do Kościoła dla chętnych / inni – zajęcia integracyjne
  • 12/00 – wyjście na lody w grupach
  • 12/00 – basen lub kręgielnia lub zawody sportowe
  • 14/00 – obiad
  • 15/00 – sjesta ( czas z własnym telefonem)
  • 16/00 – zajęcia taneczne lub basen lub kręgielnia
  • 17/15 – przerwa
  • 17/30 – zajęcia taneczne lub basen lub kręgielnia
  • 18/45 – przerwa
  • 19/00 – kolacja – Grill
  • 20/00 – Party Dziki Zachód
  • 21/30 – wieczorna toaleta
  • 22/30 – cisza nocna
  • 13 lipca – poniedziałek
  • 8/00 – pobudka, poranna toaleta
  • 9/00 – śniadanie
  • 10/15 – zajęcia taneczne 1 lub basen lub kręgielnia lub gry i zabawy
  • 11/45 – przerwa
  • 12/00 – zajęcia taneczne 2 lub basen lub kręgielnia lub gry i zabawy
  • 13/30 – przerwa
  • 14/00 – obiad
  • 15/00 – sjesta ( czas z własnym telefonem)
  • 16/00 – zajęcia taneczne 3 lub basen lub kręgielnia lub gry i zabawy
  • 17/15 – przerwa
  • 17/30 – zajęcia taneczne 4 lub basen lub kręgielnia lub gry i zabawy
  • 18/45 – przerwa
  • 19/00 – kolacja
  • 20/00 – Kino Wrocławskiej Akademii Tańca – seans
  • 21/30 – wieczorna toaleta
  • 22/30 – cisza nocna
  • 14 lipca – wtorek
  • 8/00 – pobudka, poranna toaleta
  • 9/00 – śniadanie
  • 10/15 – zajęcia taneczne 1 lub basen lub kręgielnia
  • 11/45 – przerwa
  • 12/00 – zajęcia taneczne 2 lub basen lub kręgielnia
  • 13/30 – przerwa
  • 14/00 – obiad
  • 15/00 – sjesta ( czas z własnym telefonem)
  • 16/00 – próby do wieczornej Gali Pokazowej
  • 17/15 – przerwa
  • 17/30 – Próby do wieczornej Gali pokazowej
  • 19/00 – kolacja, szykowanie się do programu wieczornego
  • 20/00 – Gala Pokazowa
  • 21/30 – Dyskoteka pożegnalna, niespanie “pod kontrolą”
  • 00/00 – cisza nocna
  • 15 lipca – środa – dzień wyjazdu
  • 8/00 – pobudka, poranna toaleta
  • 10/00 – śniadanie
  •  11/00 – wymeldowanie się
  • 11/30 – odprawa
  • 12/00 – wyjazd z Żerkowa
  • 14/00 przyjazd do Wrocławia
  •